Ogólnopolski sukces klasy 1b w konkursie Akademii Bezpiecznego Pucharka, SP Klucze 2023

Ogólnopolski sukces klasy 1b w konkursie Akademii Bezpiecznego Puchatka

Ogólnopolski sukces klasy 1b

w konkursie

Akademii Bezpiecznego Puchatka

W bieżącym roku szkolnym klasy 1a oraz 1b uczestniczyły w ogólnopolskim programie edukacyjnym Akademia Bezpiecznego Puchatka. Podczas zajęć uczniowie zdobyli wiedzę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.

Ponadto klasa 1b w ramach tego projektu wzięła udział w dodatkowym konkursie. Uczniowie wraz z Paniami Adą Nowakowską i Sylwią Pilarczyk opracowali wiersz o zasadach bezpieczeństwa i wykonali wspaniałą mapę myśli. Przy wykonywaniu pracy zjawił się sam Kubuś ?. Było przy tym mnóstwo śmiechu i radości. Powstał z tego rewelacyjny film:

Z ogromną radością informujemy, że praca konkursowa została nagrodzona

I miejscem.

Wielkie brawa dla uczniów klasy 1b!!!

Sylwia Pilarczyk

Adriana Nowakowska