Turniej Piłki Nożnej „Z Orlika na Stadion” w kategorii U-14 chłopców

Turniej Piłki Nożnej „Z Orlika na Stadion”

w kategorii U-14 chłopców

w Bukownie

W dniu 15.10.2024 r. na Orliku w Bukownie nasza drużyna chłopców w kategorii U-14 uczestniczyła w Turnieju Piłki Nożnej „Z Orlika na Stadion” i zajęła I miejsce, awansując do kolejnego etapu turnieju. Wygrywając w drużyną z Olkusza 8 – 0 oraz zespołem z Oświęcimia 4 – 0 piękny turniej i super wynik.

I miejsce – SP Klucze U-14 chłopców

Skład zespołu:
Kazek Mikołaj , Gacek Antoni, Kruszenko Piotr, Piwowar Patryk, Marzęcki Antoni, Mucha Szymon, Wydmański Bartosz, Kaczmarczyk Mateusz,

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Opiekun Hubert Poczęsny