Turniej Piłki Nożnej „Z Orlika na Stadion”
w kategorii U-14 chłopców
w Bukownie
W dniu 15.10.2024 r. na Orliku w Bukownie nasza drużyna chłopców w kategorii U-14 uczestniczyła w Turnieju Piłki Nożnej „Z Orlika na Stadion” i zajęła I miejsce, awansując do kolejnego etapu turnieju. Wygrywając w drużyną z Olkusza 8 – 0 oraz zespołem z Oświęcimia 4 – 0 piękny turniej i super wynik.
I miejsce – SP Klucze U-14 chłopców
➡ Skład zespołu:
Kazek Mikołaj , Gacek Antoni, Kruszenko Piotr, Piwowar Patryk, Marzęcki Antoni, Mucha Szymon, Wydmański Bartosz, Kaczmarczyk Mateusz,
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Opiekun Hubert Poczęsny

