“Peter Pan”

All children, except one, grow up…

“Piotruś Pan”, powieść autorstwa szkockiego powieściopisarza  J.M. Barriego to historia małego chłopca z Nibylandii, Piotrusia, który pewnego dnia zjawia się z maleńką wróżką Dzwoneczkiem w domu Pani Darling. Piotruś Pan, zaprzyjaźnia się z małymi mieszkańcami domu, przenosi dzieci do magicznej Nibylandii, gdzie przeżywają niesamowite przygody, ale muszą też stawić czoła złemu kapitanowi Hakowi.

Uczniowie grup innowacyjnych języka angielskiego z klas VI mieli niezwykłą okazję obejrzenia przedstawienie, które na żywo odbyło się w National Theatre w Londynie.  Dzięki współpracy British Council i Multikina można je było obejrzeć na dużym ekranie.

Przedstawienie zostało zarejestrowane na żywo, przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych. Udział w pokazie był  niepowtarzalną okazją, by stać się częścią publiczności londyńskiego teatru oraz doświadczyć aktorstwa na najwyższym poziomie.

Aneta Miszczyńska

National Theatre Live “Peter Pan”- trailer