Nauczyciele

GRONO PEDAGOGICZNE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Dyrektor szkoły

  • mgr Marta Dziura – martadziura111@gmail.com

Wicedyrektor szkoły

  • mgr Anna Konieczniak – ania.konieczniak1@gmail.com

Edukacja wczesnoszkolna

  • mgr Ilona Antos – antosilona2@gmail.com
  • mgr Anna Góźdź – anna.gozdz100@gmail.com
  • mgr Adriana Nowakowska – adriana.nowakowska78@gmail.com
  • mgr Sylwia Pilarczyk – pilarczyk.sylwia.sp@gmail.com
  • mgr Marzena Pilch-Kocjan – m.pilchkocjan@gmail.com
  • mgr Agnieszka Szarek – agnieszka7szarek@gmail.com
  • mgr Anna Ziaja – ziajaanna48@gmail.com

Język polski

  • mgr Anna Barczyk – ania.barczyk267@gmail.com
  • mgr Iwona Boruń – iwonaborunxx@gmail.com
  • mgr Magdalena Jurczyk – magdalena.jurczyk@poczta.fm
  • mgr Anna Konieczniak – ania.konieczniak1@gmail.com
  • mgr Celina Adamek – celina.adamek@op.pl

Język angielski

  • mgr Marta Dziura – martadziura111@gmail.com
  • mgr Paweł Feledyk – feledyk@gmail.com
  • mgr Danuta Majcherkiewicz – kasiamajcherkiewicz@gmail.com
  • mgr Aneta Miszczyńska – miszaneta@gmail.com
  • mgr Mariola Wrońska – mariola.wronska@interia.pl

Język niemiecki

  • mgr Paweł Feledyk – feledyk@gmail.com
  • mgr Mariola Wrońska – mariola.wronska@interia.pl

Język rosyjski

  • mgr Marta Dziura – martadziura111@gmail.com
  • mgr Ewa Majewska-Kłoda – ewamkloda@wp.pl

Matematyka

  • mgr Elżbieta Grzanka – ehgrzanka@gmail.com
  • mgr Anna Rybak – anna.rybak.sp@gmail.com
  • mgr Marta Sorbian – martasorbian@gmail.com

Historia

  • mgr Agata Janda – agatabanach4@gmail.com
  • mgr Marta Myszewska – myszewskama@gmail.com

WOS

  • mgr Agata Janda – agatabanach4@gmail.com
  • mgr Marta Myszewska – myszewskama@gmail.com

Przyroda

  • mgr Monika Madajewska-Pandel –  monikamadajewskapandel@gmail.com
  • mgr Jacek Nowak – jacek.nowak1961@gmail.com

Biologia

  • dr Joanna Bokalska-Rajba – joanna.bokalska@gmail.com

Chemia

  • mgr Anna Krawiec – annakrawiec.spklucze@gmail.com

Fizyka

  • mgr Anna Krawiec – annakrawiec.spklucze@gmail.com

Geografia

  • mgr Monika Madajewska-Pandel – monikamadajewskapandel@gmail.com
  • mgr Jacek Nowak – jacek.nowak1961@gmail.com

Zajęcia komputerowe/Informatyka

  • mgr Małgorzata Curyło – gosia-curylo@wp.pl
  • mgr Anna Rybak – anna.rybak.sp@gmail.com
  • mgr Mariola Wrońska – mariola.wronska@interia.pl
  • mgr Anna Ziaja – ziajaanna48@gmail.com
  • mgr Anna Góźdź – anna.gozdz100@gmail.com

Plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne

  • mgr Martyna Smaruj – martynasmaruj1@gmail.com

Zajęcia techniczne

  • mgr Anna Rybak – anna.rybak.sp@gmail.com
  • mgr Mariola Wrońska – mariola.wronska@interia.pl

Wychowanie fizyczne

  • mgr Małgorzata Curyło – gosia-curylo@wp.pl
  • mgr Piotr Głąbek
  • mgr Grzegorz Kaliś – kalisgrzegorz@gmail.com
  • mgr Paweł Krawczyk – p.krawczyk1972@gmail.com
  • mgr Grzegorz Ładoń – grzegorzladon079@gmail.com
  • mgr Hubert Poczęsny – hubertpoczesny77@gmail.com

Religia

  • mgr Magdalena Nowak – nowakmagdalena765@gmail.com
  • mgr Katarzyna Szeląg – katarzynaszelag200@gmail.com
  • mgr Irena Podlasin

Wychowanie do życia w rodzinie – WDŻ

  • dr Joanna Bokalska-Rajba – joanna.bokalska@gmail.com
  • mgr Małgorzata Curyło – gosia-curylo@wp.pl

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Anna Krawiec – annakrawiec.spklucze@gmail.com

Wychowawcy świetlic

  • mgr Monika Madajewska-Pandel –  monikamadajewskapandel@gmail.com
  • mgr Jacek Nowak – jacek.nowak1961@gmail.com
  • mgr Dariusz Zub – dariusz.zub.spklucze@gmail.com

Oraz

  • mgr Maria Dyduch – pedagog szkolny – md.mariadyduch@gmail.com
  • mgr Renata Zawisz – nauczyciel bibliotekarz – renia.zawisz@gmail.com
  • mgr Agnieszka Szarek – oligofrenopedagog – agnieszka7szarek@gmail.com
  • mgr Sylwia Pilarczyk – pilarczyk.sylwia.sp@gmail.com
  • mgr Kinga Sierka

 

nauczyciele

 
Funkcję wychowawcy pełnią:

Przydział wychowawców i sal lekcyjnych

1a – mgr Anna Góźdź – sala 112

1b – mgr Adriana Nowakowska – sala 111

2a – mgr Agnieszka Szarek – sala 128

2b – mgr Ilona Antos – sala 127

3a – mgr Anna Ziaja – sala 110

3b – mgr Marzena Pilch-Kocjan –  sala 129

4a – mgr Paweł Feledyk – sala 214

4b – mgr Mariola Wrońska – sala 207

4c – mgr Anna Rybak – sala 152

5a – mgr Monika Madajewska-Pandel – sala 154

5b – mgr Marta Sorbian – sala 204

5c – mgr Agata Janda – sala 221

6a – mgr Aneta Miszczyńska – sala 215

6b – mgr Anna Krawiec – sala 223

7 – mgr Iwona Boruń – sala 203

8a – mgr Martyna Smaruj – sala 224

8b – mgr Anna Barczyk – sala 220

8c – dr Joanna Bokalska – Rajba – sala 229

Dyżury nauczycieli: