GRONO PEDAGOGICZNE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
Dyrektor szkoły
- mgr Marta Dziura – marta.dziura@sp-klucze.pl
Wicedyrektor szkoły
- mgr Anna Konieczniak – anna.konieczniak@sp-klucze.pl
Edukacja wczesnoszkolna
- mgr Ilona Antos – ilona.antos@sp-klucze.pl
- mgr Anna Góźdź – anna.gozdz@sp-klucze.pl
- mgr Adriana Nowakowska – adriana.nowakowska@sp-klucze.pl
- mgr Sylwia Pilarczyk – sylwia.pilarczyk@sp-klucze.pl
- mgr Marzena Pilch-Kocjan – marzena.pilchkocjan@sp-klucze.pl
- mgr Agnieszka Szarek – agnieszka.szarek@sp-klucze.pl
- mgr Anna Ziaja – anna.ziaja@sp-klucze.pl
Język polski
- mgr Anna Barczyk – anna.barczyk@sp-klucze.pl
- mgr Iwona Boruń – iwona.borun@sp-klucze.pl
- mgr Magdalena Jurczyk – magdalena.jurczyk@sp-klucze.pl
- mgr Anna Konieczniak – anna.konieczniak@sp-klucze.pl
Język angielski
- mgr Marta Dziura – marta.dziura@sp-klucze.pl
- mgr Paweł Feledyk – pawel.feledyk@sp-klucze.pl
- mgr Danuta Majcherkiewicz – danuta.majcherkiewicz@sp-klucze.pl
- mgr Aneta Miszczyńska – aneta.miszczynska@sp-klucze.pl
- mgr Mariola Wrońska – mariola.wronska@sp-klucze.pl
Język niemiecki
- mgr Paweł Feledyk – pawel.feledyk@sp-klucze.pl
- mgr Mariola Wrońska – mariola.wronska@sp-klucze.pl
Język rosyjski
- mgr Marta Dziura – marta.dziura@sp-klucze.pl
Matematyka
- mgr Anna Krawiec – anna.krawiec@sp-klucze.pl
- mgr Anna Rybak – anna.rybak@sp-klucze.pl
- mgr Marta Sorbian – marta.sorbian@sp-klucze.pl
Historia
- mgr Agata Janda – agata.janda@sp-klucze.pl
- mgr Marta Myszewska – marta.myszewska@sp-klucze.pl
WOS
- mgr Agata Janda – agata.janda@sp-klucze.pl
- mgr Marta Myszewska – marta.myszewska@sp-klucze.pl
Przyroda
- mgr Monika Madajewska-Pandel – monika.madajewskapandel@sp-klucze.pl
Biologia
- dr Joanna Bokalska-Rajba – joanna.bokalskarajba@sp-klucze.pl
Chemia
- mgr Anna Krawiec – anna.krawiec@sp-klucze.pl
Fizyka
- mgr Anna Krawiec – anna.krawiec@sp-klucze.pl
Geografia
- mgr Monika Madajewska-Pandel – monika.madajewskapandel@sp-klucze.pl
Zajęcia komputerowe/Informatyka
- mgr Anna Rybak – anna.rybak@sp-klucze.pl
- mgr Mariola Wrońska – mariola.wronska@sp-klucze.pl
- mgr Anna Ziaja – anna.ziaja@sp-klucze.pl
- mgr Anna Góźdź – anna.gozdz@sp-klucze.pl
Plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne
- mgr Martyna Smaruj – martyna.smaruj@sp-klucze.pl
Zajęcia techniczne
- mgr Anna Rybak – anna.rybak@sp-klucze.pl
- mgr Mariola Wrońska – mariola.wronska@sp-klucze.pl
Wychowanie fizyczne
- mgr Grzegorz Kaliś – grzegorz.kalis@sp-klucze.pl
- mgr Paweł Krawczyk – pawel.krawczyk@sp-klucze.pl
- mgr Grzegorz Ładoń – grzegorz.ladon@sp-klucze.pl
- mgr Hubert Poczęsny – hubert.poczesny@sp-klucze.pl
Religia
- mgr Magdalena Nowak – magdalena.nowak@sp-klucze.pl
- mgr Katarzyna Szeląg – katarzyna.szelag@sp-klucze.pl
Wychowanie do życia w rodzinie – WDŻ
- dr Joanna Bokalska-Rajba – joanna.bokalskarajba@sp-klucze.pl
Edukacja dla bezpieczeństwa
- mgr Anna Krawiec – anna.krawiec@sp-klucze.pl
Wychowawcy świetlic
- mgr Monika Madajewska-Pandel – monika.madajewskapandel@sp-klucze.pl
- mgr Hubert Poczęsny – hubert.poczesny@sp-klucze.pl
- mgr Dariusz Zub – dariusz.zub@sp-klucze.pl
Oraz
- mgr Maria Dyduch – pedagog szkolny – maria.dyduch@sp-klucze.pl
- mgr Renata Zawisz – nauczyciel bibliotekarz – renata.zawisz@sp-klucze.pl
- mgr Agnieszka Szarek – oligofrenopedagog – agnieszka.szarek@sp-klucze.pl
- mgr Sylwia Pilarczyk – sylwia.pilarczyk@sp-klucze.pl
- mgr Kinga Sierka – kinga.sierka@sp-klucze.pl
- mgr Wioletta Pacia -psycholog – wioletta.pacia@sp-klucze.pl
- mgr Kamila Przybylska – zajęcia rewalidacyjne – kamila.przybylska@sp-klucze.pl
Funkcję wychowawcy pełnią:
Przydział wychowawców i sal lekcyjnych
1a – mgr Anna Ziaja – sala 110
1b – mgr Marzena Pilch-Kocjan – sala 129
2a – mgr Anna Góźdź – sala 112
2b – mgr Adriana Nowakowska – sala 111
3a – mgr Agnieszka Szarek – sala 128
3b – mgr Ilona Antos – sala 127
4a – mgr Anna Barczyk – sala 220
4b – dr Joanna Bokalska – Rajba – sala 229
5a – mgr Paweł Feledyk – sala 214
5b – mgr Mariola Wrońska – sala 207
5c – mgr Anna Rybak – sala 152
6a – mgr Monika Madajewska-Pandel – sala 154
6b – mgr Marta Sorbian – sala 204
6c – mgr Agata Janda – sala 221
7a – mgr Aneta Miszczyńska – sala 215
7b – mgr Anna Krawiec – sala 223
8 – mgr Iwona Boruń – sala 203
Dyżury nauczycieli: