„Cinderella” pomaga w nauce języka angielskiego

Cinderella” pomaga w nauce języka angielskiego.

„Kopciuszek” to bajka znana i lubiana przez wszystkich małych i dużych. Każdy z nas śledził losy biednej dziewczyny, jej macochy oraz sióstr; wszyscy znamy szczęśliwy finał tej historii.

Uczniowie klasy VIII b są również dumni z finału swojej pracy, jaką było przygotowanie baśni w przekładzie angielskim na deskach naszej szkolnej sceny.

Przygotowanie to ogromny wysiłek, to też ogromna frajda ze wspólnej klasowej pracy pod okiem wychowawczyni Pani Anety Miszczyńskiej. Każdy z uczniów znalazł w historii Kopciuszka miejsce dla siebie, wniósł w jej inscenizację swoje talenty oraz osobowość. To nie tylko nauka języka angielskiego w niestandardowy sposób, ale również współpraca w grupie, zaangażowanie, odpowiedzialność za podjęte zadania, wspólna duma ze swoich działań oraz satysfakcja z dawania radości widzom.

Uczniowie klasy 8b

Dziękujemy Pani Adrianie Nowakowskiej za przygotowanie strojów do przedstawienia.