The British Royal Family

Blok zajęć  „The British Royal Family” w ramach realizowanej innowacji  miał na celu pogłębienie wiedzy uczniów  na temat Brytyjskiej Rodziny Królewskiej.

Uczniowie pozyskali informacje na tematy dotyczące członków rodu Windsorów. Mogli zapoznać się  z obyczajami panującymi wśród Rodziny Królewskiej, miejscami zamieszkania, bieżącymi wydarzeniami w Rodzinie Królewskiej  oraz sposobami spędzania wolnego czasu.

Bardzo popularnym tematem była osoba królowej Elżbiety II, najważniejsze fakty z jej życia oraz ciekawostki. W ramach zajęć uczniowie przygotowali kartki świąteczne, które zostały wysłane do Pałacu Buckingham.

Finalną częścią zajęć było przygotowanie przez uczniów  prezentacji multimedialnej na tematy  związany z Rodziną Królewską, a następnie zaprezentowanie jej na forum publicznym.  Uczniowie mieli do wyboru tematy:

1. The British Royal Family
  2. The Queen Elizabeth II
  3. The Queen’s homes

Poniżej prezentujemy prace uczniów.  Zapraszamy do lektury.

The British Royal Family

Aleksandra Grabowska, Jakub Janda