Wizyta przedszkolaków w szkole…

Wizyta przedszkolaków w szkole…

 

W czwartek 6 kwietnia mury naszej szkoły odwiedziły cztero- i pięcioletnie dzieci z przedszkola. Klasy III a i III d z wielką przyjemnością gościły przedszkolaków w auli naszej szkoły. Wizyta miała na celu integrację maluchów z uczniami. Dzieci z grup „Niezapominajki” i  „Smerfy” wspólnie z trzecioklasistami wykonywały wielkanocne  prace plastyczne. Były to piękne pisanki wyklejane różnokolorowymi kółeczkami oraz origami z wykorzystaniem kółek. Współpraca między dziećmi zaowocowała stworzeniem ciekawych i pomysłowych prac. Na zakończenie wszyscy tańczyliśmy słynne „Kaczuszki”. Dla maluchów było to nie lada przeżycie, ponieważ większość z nich po raz pierwszy przekroczyła próg szkoły.

 

Zatem zapraszamy do naszej szkoły!

[Not a valid template]