Rodzinnie na pikniku

     28 maja 2017r. na terenie naszej szkoły odbył się VI PIKNIK RODZINNY. Koordynatorem przedsięwzięcia była Marzena Pilch-Kocjan. Wraz z rodzicami uczniów, pracownikami szkoły i mieszkańcami Klucz zorganizowaliśmy rodzinną imprezę, która nie tylko integruje naszą społeczność, ale także wspiera potrzebujących. Tak było tym razem: zjednoczyliśmy się, by wspomóc finansowo leczenie Arturka Frączka.

     Atrakcji nie zabrakło. Dmuchany zamek, cieszący się niesłabnącą popularnością, ZŁOMEK- strażacki wóz, kramy z drobiazgami i wypiekami, pyszne lody, konkurencje sportowe, a także występy artystyczne naszych uczniów dodały kolorytu całemu przedsięwzięciu i urozmaiciły czas spędzony na pikniku.

Pogoda sprzyjała relaksowi, a każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Można było skorzystać z przejażdżki na motocyklach, wylosować miły upominek, skosztować pieczonych ziemniaków i kiełbasek czy też porozmawiać ze znajomymi.

Wolontariuszki z naszej szkoły kwestowały na cel dobroczynny – leczenie Arturka Frączka. Dołączyli do nich motocykliści, proponując przejażdżki uczestnikom pikniku. Miło nam poinformować, że do puszek zebrano 3. 651.58 zł. Hurra!

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, organizatorom, a także sponsorom, którymi byli:

– Rada Rodziców przy SP w Kluczach

– Dyrektor SP w Kluczach

– Wójt Gminy Klucze Norbert Bień

– Stowarzyszenie „Forum Oświatowe Klucze”

– Spółdzielnia PPS „Społem” w Olkuszu

– NZOZ „ Zdrowie”  s.c.

– NZOZ  ATUT

– Nadleśnictwo Olkusz

– FHT Lesław Grabowski

– Sklep Odzieżowy  „U Moniki”- Monika Kasprzyk-Banaś

–  ROBI-KOM – Robert Mazur

– FHU INTELCOM – Mariusz Bednarz

– sklep „ Krasnal” – państwo Borowieccy

– Szkoła Językowa Helen Doron –Tatiana Redel

– FHU ZENITER

– FITNESS – Beata Urban

– Księgarnia Klucze – Magdalena i Bogdan Wójtowiczowie

– Kwiaciarnia  MALWA – Ewa Kajda

– Salon Kosmetyczny MAGIO – Magdalena Bartkowiak

– FHU „ Krzyś”

–  Adrian Milczarek i Klub Motocyklistów ( wzięli udział w akcji charytatywnej, wspomagając finansowo leczenie Arturka Frączka)

– Kasa Stefczyka w Olkuszu

– Łukasz Gawron

– Ochotnicza Straż Pożarna w Kluczach

– Komenda Policji w Kluczach

[Not a valid template]