Zagłosuj NA PROJEKT Z NASZEJ SZKOŁY!

Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego

NA PROJEKT Z GMINY KLUCZE!
Tylko do 13 października możesz oddać swój głos i liczymy, że oddasz go na inicjatywę: Stworzenie etnicznej grupy muzyczno-tanecznej SANDaIKEYS! czyt. Sandalki:-)

Projekt zakłada utworzenie grupy muzyczno-tanecznej o charakterze etnicznym specjalizującej się w artystycznych pokazach tanecznych z wykorzystaniem afrykańskich kostiumów, bodypaintingu oraz afrykańskiej muzyki perkusyjnej granej na żywo, promującej Pustynię Błędowską jako jedyną tego typu atrakcję w Europie. Sandalki to będzie prawdziwy teatr tańca, niezwykła choreografia, wspaniałe kostiumy i niepowtarzalne malowidła na ciele, rytm bębnów, które przeniosą widza i słuchacza w świat egzotycznych, afrykańskich krain. Zajęcia taneczne, muzyczne i teatralne odbywać się będą w szkole w Kluczach.

Nie czekaj i zagłosuj już dziś na zadanie nr MZA11!
https://bo.malopolska.pl/index.php/zadania#2610
Pamiętaj: możesz oddać tylko jeden głos i zagłosować tylko i wyłącznie na jedno zadanie! Musisz mieć skończone 16 lat i zamieszkiwać w województwie małopolskim!

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ:
– przez internet (głosowanie aktywne do 13.10.) https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie


– przez wrzucenie papierowej karty do urny w 15 lokalizacjach w całej Małopolsce, m.in. w UMiG Olkusz, Rynek 1 lub w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Kluczach – karta do pobrania tutaj

https://www.malopolska.pl/_userfiles/uploads/KZ-VII/BO/Karta%20do%20g%C5%82osowania_2017.pdf


– przez wysłanie karty pocztą na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków; koniecznie z dopiskiem: „Budżet Obywatelski” – liczy się data wpływu do urzędu

plakat_bo_sandalkeys