KRUSZYWA BEZ TAJEMNIC

KRUSZYWA BEZ TAJEMNIC

 

               9 lutego 2018r w naszej szkole odbyło się szkolenie połączone z warsztatami geologicznymi pt. ,,Kruszywa bez tajemnic”.

Organizatorem w/w warsztatów była nauczycielka przyrody i geografii Monika Madajewska – Pandel, natomiast pracownicy przedsiębiorstwa CEMEX przeprowadzili zajęcia. Warsztaty te były adresowane do nauczycieli przedmiotów przyrodniczych z naszej gminy oraz do młodzieży klasy 2 c oddziałów gimnazjalnych.
               Jeżeli chodzi o merytorykę, to zostały przekazane nam wiadomości na temat organizacji pracy kopalń odkrywkowych i kamieniołomów oraz zagospodarowania i rekultywacji terenów pokopalnianych.
                Ciekawymi okazały się zajęcia warsztatowe, gdzie młodzież pracowała na naturalnych okazach skalnych i minerałach. Na zakończenie każdy nauczyciel otrzymał zestaw pomocy dydaktycznych do przeprowadzenia podobnych zajęć w każdej ze szkół.
Dziękujemy firmie CEMEX i liczymy na dalszą współpracę.
 
 
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [8.44 MB]

 
[Not a valid template]