TENISISTKI I TENISIŚCI NA MEDAL

30 listopada w Szkole Podstawowej w Jaroszowcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Klucze w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali:

Igrzyska Dzieci –

I miejsce -Adrian Niewiara

II miejsce – Szymon Ładoń,

IV miejsce – Błażej Boruń

Igrzyska Młodzieży Szkolnej –

I miejsce -Emilia Borowiecka,

II miejsce – Aleksandra Banyś,

IV miejsce – Julia Furgacz,

III miejsce – Damian Pańczyk,

V miejsce – Patryk Kasprzyk

W kategorii drużynowej I miejsca wywalczyli Adrian Niewiara i Szymon Ładoń oraz dziewczyny Emilia Borowiecka i Aleksandra Banyś.

7 grudnia na hali sportowej w Olkuszu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Olkusz w tenisie stołowym drużynowym. W Igrzyskach dzieci II miejsce zajęła drużyna chłopców w składzie: Adrian Niewiara, Szymon Ładoń, natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej I miejsce dziewczyny:  Emilia Borowiecka i Aleksandra Banyś. Obie drużyny awansowały do etapu rejonowego!

12 grudnia w Trzebini odbyły się Mistrzostwa Rejonu w tenisie stołowym drużynowym – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Tu znów zajmując I miejsce  najlepsze okazały się Emilia Borowiecka i Aleksandra Banyś. Dziewczyny uzyskały awans do finału wojewódzkiego.

Kolejne starty wkrótce 🙂

Opiekunowie: