HOSPITACJA W KLASACH DSD

W dn. 19 grudnia 2018 r. gościliśmy w naszej szkole pana Ralfa Aurisa – doradcę metodycznego i koordynatora programu DSD.

Głównym celem wizyty była hospitacja nauczycieli i klas/grup realizujących program DSD. Wizyta przebiegała w ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia. Nie mogło więc zabraknąć także wspólnego kolędowania.

Uczniowie chętnie brali udział w zajęciach, byli aktywni, rozwijali różne kompetencje językowe, korzystali z różnych form i metod pracy, co znalazło uznanie u hospitującego. Pan Auris był także pod wrażeniem bazy szkoły (pracownia językowa, tablica multimedialna) i zaangażowania nauczycieli języka niemieckiego: p. Violetty Auguścik i p. Pawła Feledyka w przygotowanie lekcji oraz realizację programu DSD.