Już niebawem otwarcie Komputerowej Cool School

 

Już niebawem otwarcie Komputerowej Cool School

 

Tak zmieniła się jedna z sal w naszej szkole dzięki pozyskaniu zewnętrznych środków finansowych na realizację ciekawej inicjatywy. Projekt „Komputerowa Cool School” złożony przez Stowarzyszenie Niezapominajka uzyskał dofinansowanie pozwalające na zamknięcie pierwszego etapu prac związanych z powstaniem nowej pracowni komputerowej. Za nami gipsowanie, malowanie, porządkowanie sali, a także wyposażenie jej w stoliki komputerowe i krzesła w nowoczesnej kolorystyce. Kolejnym etapem będzie montaż komputerów przenośnych wysokiej jakości wraz z szafką do przechowywania i ładowania urządzeń oraz projektora. Uwieńczeniem przedsięwzięcia będzie uroczyste otwarcie sali. Pomysł stworzenia nowoczesnej pracowni komputerowej zainicjowany przez Dyrektora Szkoły Panią Martę Dziurę i nauczycielkę Annę Konieczniak, zrealizowany wspólnie z nauczycielkami Anetą Miszczyńską, Mariolą Wrońską i Anną Rybak. Wdrożenie kolejnego innowacyjnego pomysłu w naszej szkole dobiega końca, a tymczasem przystępujemy do następnych przedsięwzięć, o czym poinformujemy niebawem.

 

[Not a valid template]