Literackie sukcesy Alicji Pilarczyk, Bartosza Rolki oraz Darii Marzec

Literackie sukcesy Alicji Pilarczyk, Bartosza Rolki oraz Darii Marzec!

2 kwietnia 2019r. w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN w Zakopanem odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono wyniki oraz wręczono nagrody w KONKURSIE LITERACKIM „NA TATRZAŃSKIM SZLAKU” XIV EDYCJA 2018/2019 – Radość i smutek dnia w Tatrach. Konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych i klas III gimnazjum województwa małopolskiego wymagał od uczestników napisania kartki z pamiętnika, słów piosenki lub zredagowania opisu krajobrazu. Na gali nie zabrakło uczniów naszej szkoły. To oni urzekli jury tekstami piosenek, w których przekazali emocje, jakie w obserwatorach budzą Tatry.

Alicja z klasy 5a (rywalizująca z uczniami klas 4-6) i Daria z klasy 3a gimnazjum (startująca w kategorii klas VII, VII i III gimnazjum) zajęły zaszczytne II miejsce. Natomiast Bartek z klasy 5d otrzymał wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!