Taneczne sukcesy Laury

Laura Adamik  uczennica kl. 4c Szkoły Podstawowej w Kluczach im. Jana Pawła II, zawodniczka Szkoły Tańca ,,Wena’’ Olkusz/Kraków zdobyła czołowe miejsce na Krajowych Mistrzostwach IDO Hip-Kop, Electric Boogie, Hip-Hop Battles, Break Dance, Street Dance Show Karczew 2019.

Laura  zawodniczka w tańcu nowoczesnym wraz ze swoja grupą New Wena Snax zdobyła w swojej kategorii dwa brązowe medale (kategoria do 11 lat formacja hip-hop i miniformacja hip-hop) to dało im nominacje do udziału  w Mistrzostwach Europy IDO, które odbędą się we Włoszech w Rimini w dniach 16-19 maja (European Hip Hop and Electric Boogie Championships) a także uprawniło do wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Niemczech (październik br) .

Gratulujemy!