Żegnamy absolwentów szkoły

18 czerwca uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej i trzecich oddziałów gimnazjalnych pożegnali się z koleżankami i kolegami, nauczycielami i pracownikami szkoły, kończąc tym samym kolejny etap edukacji.

Na wstępie przedstawicielki ZUS Chrzanów wręczyły dyplomy i nagrody uczniom, którzy wzięli udział w kolejnej edycji PROJEKT ZUS .

W kolejnej części uroczystości odbyła się ceremonia przekazania sztandaru i zaprzysiężenia pocztu sztandarowego szkoły. Młodsi uczniowie z klas siódmych ślubowali godnie opiekować się sztandarem i sumiennie wypełniać swoje obowiązki. Poczet sztandarowy gimnazjum został pożegnany, a sztandar złożony w Izbie Pamięci.

Następnie grupa wokalno-taneczna zaprezentowała część musicalu, przygotowanego w ramach projektu „ Równać Szanse” pt. „U-polowana muzyka”.

Na koniec Pani dyrektor Marta Dziura rozdała wyróżniającym się uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.