Powiatowy Konkurs Recytatorski – etap gminny

05 grudnia 2019 roku uczniowie I-III zmagali się w XVIII edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla edukacji wczesnoszkolnej pt. „Wiersze na wesoło w poezji dziecięcej”.

Etap gminny tego konkursu odbył się w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Chechle. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Franciszek Banaś, Natan Chwast i Julia Szarek. Oprócz nich byli również reprezentanci Szkół: z Rodak, Ryczówka, Chechła, Jaroszowca, Bydlina i Kwaśniowa. Każdy z 21 uczestników zaprezentował jeden wiersz, który został oceniony przez Komisję. Zastosowano takie same kryteria jak w etapie szkolnym. Wszyscy uczniowie zasługiwali na pochwałę za zaangażowanie, wysiłek i odwagę, wszyscy zatem otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Uczniowie: Franciszek Banaś, Natan Chwast otrzymali wyróżnienia w w/w konkursie.

Gratulujemy!