Darczyńco, ten prezent jest dla Ciebie

Drogi Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Zofia) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Zofia, była zaskoczona ilością i ogromem pomocy jaką otrzymała. Najbardziej cieszyła się z tego, że ma ciepło w domu. Niezwykle ucieszyła się z lodówki bo swoją miała zepsutą. Gdy zobaczyła buty nie kryła wzruszenia, natychmiast je przymierzyła. Ogromna radość towarzyszła jej podczas naszej wizyty, bardzo nam dziękowała. Gdy wolontariusze podłączyli wieżę z muzyką uśmiech nie schodził jej z ust. A telewizor był jej spełnieniem marzeń.
Ciepła kołdra sprawiła mnóstwo radości. Wzruszyła się jak zobaczyła, że darczyńca nie zapomniał o psie, którego przygarnęła.

Słowo od Rodziny

Pani Zofia pragnie bardzo serdecznie podziękować, nie spodziewała się tak dużej pomocy. Nie wierzyła, że jej marzenia mogą się ziścić. Pani Zofia kazała przekazać, ogromne wyrazy wdzięczności i radości.

Słowo od Wolontariusza

Współpraca z darczyńcą pani Zofii to czysta przyjemność. Każdy kontakt sprawiał mi gromną radość. Czuję się zaszczycona, mogąc poznać prawdziwych Aniołów. Dziękuję za cudowną, pełną pozytywnych emocji współpracę. Zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku.

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2019, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

PS. W przypadku pytań lub wątpliwości możesz także skontaktować się z nami e-mailowo, wysyłając wiadomość na adres: darczynca@wiosna.org.pl