Zajęcia w Centrum Doświadczania Świata

W budynku naszej szkoły powstała Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego Centrum Doświadczania Świata, w której barwne, specjalistyczne wyposażenie i innowacyjność prowadzonych zajęć budzi ogromne zainteresowanie i ciekawość dzieci.

W ciągu ostatnich kilku dni uczniowie klas 2 po raz pierwszy odwiedzili nową placówkę, by poznać i odkryć magiczny klimat i atmosferę, jaka panuje w bogato wyposażonych salach.
Były zajęcia metodą Snoezelen polegającą na intensywnej stymulacji wielozmysłowej w Sali Doświadczenia Świata. Uczniowie mogli także wyciszyć się i zrelaksować w czasie zajęć biblioterapeutycznych w Zielonej Czytelni oraz obejrzeć filmy  i gry multimedialne.
 
Naszym uczniom najbardziej podobała się Sala Doświadczania Świata, której wyposażenie przeniosło dzieci w niezwykły świat z tysiącem barw, rozmaitych dźwięków i zapachów oraz Zielona Czytelnia – oaza spokoju i relaksu.
 
Uczniowie klas 2 wraz z wychowawcami dziękują pracownikom stowarzyszenia i centrum za przeprowadzenie zajęć! Do zobaczenia wkrótce!
 
[Not a valid template]