Wiadomości sportowe

W dniu 18.02.2020r odbyły się Mistrzostwa Powiatu olkuskiego w piłce koszykowej – Igrzyska Dzieci. Nasi reprezentanci w składzie:

Chwastek Jakub, Sołtysik Maksymilian, Szromnik Maciej, Rutkowski Paweł, Latos Jakub, Ładoń Szymon, Niewiara Adrian, Odzierejko Oliwier, Gruszczyński Kamil i Daniel Januszek zajęli II miejsce.

Natomiast dziewczyny :Maja Gruszczyńska, Matylda Mgłosiek, Kulawik Amelia, Rak Maja, Ziółkowska Magda, Dusza Alicja, Januszek Magda, Oczki Alicja, Komenda Ola, Fac Natalia, Jochymek Magda zajęły miejsce III.

1. Opiekunami byli: Paweł Krawczyk i Grzegorz Ładoń
  2. Następnie 3.03.2020r w Jaroszowcu rozegrano Mistrzostwa Gminy Klucze w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym – Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Igrzyska Dzieci

indywidualnie miejsce :

I – Adrian Niewiara

II – Szymon Ładoń

III – Oliwier Odzierejko

drużynowo

I miejsce : Adrian Niewiara, Szymon Ładoń

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

indywidualnie

II miejsce Julia Furgacz.

Opiekun Paweł Krawczyk

Natomiast 4.03.2020 odbyła się XX edycja turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Szymon Latos, Krzysztof Sołtysik, Latos Jakub, Szymon Ładoń, Kamil Gruszczyński, Franciszek Dobrek, Oliwier Odzierejko, Adrian Niewiara, Wiktor Nabagło

zajęła I miejsce,

wygrywając wszystkie mecze z reprezentacjami szkół z Olkusza, Bukowna, Żurady i Dłużca. Dzięki zwycięstwu, awansowaliśmy do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Krakowie.

Opiekun Paweł Krawczyk

Wszystkim naszym sportowcom serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.