Dziękujemy za rośliny do ogrodu szkolnego

Bardzo gorąco chcemy podziękować za tak liczny udział i zaangażowanie w akcję

„Podaruj  roślinę do ogrodu szkolnego”.

Dziękujemy naszym uczniom, ich rodzicom i rodzinom, dziękujemy nauczycielom i pracownikom szkoły za rośliny, które niewątpliwie upiększą nasze otoczenie. Tym samym kolejny raz pokazaliście, że możemy na Was liczyć.

W związku z tym, że odzew Państwa był tak ogromny, to prace w ogrodzie ciągle trwają, a po ich zakończeniu zamieścimy fotorelację.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Marta Dziura

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II