SUKCESY POZASZKOLNE NASZYCH UCZNIÓW – akrobatyka, zapasy

Serdecznie gratulujemy sportowcom, którzy rozwijają swoje pasje i odnoszą ogromne sukcesy

“Debiutować w ogólnopolskim turnieju akrobatycznym Vertycalia we Wrocławiu i wygrać… bezcenne 🥳💪👑 Dzisiaj nasza  Emilia Cholewa swoim występem wyczarowała złoto w swojej kategorii wiekowej. Silna ekipa z Acro Studio Katowice wystąpiła cudownie 😍😍😍 Trenerom oraz wszystkim zawodniczkom gratulujemy 💪💪💪

Klub Zapaśniczy “Hardzi”

“Nasi zawodnicy dumnie reprezentowali Nasz Klub w Memoriale im. Grzegorza Pieronkiewicza w Raciborzu. Był to pierwszy start po bardzo długiej przerwie dla naszych zapaśników ale jak zwykle nie zawiedli. Walczyli jak lwy na raciborskich matach, zdobywając medale, na oczach Mistrza Olimpijskiego z Atlanty – Ryszarda Wolnego.
 
Medale w poszczególnych kategoriach wywalczyli:
🥇 Igor Warwas
 
🥇 Mateusz Pałka
 
🥈 Jacek Szromnik
 
🥉 Maksymilian Wójcik
 
🥈 Jakub Bujakiewicz
 
🥈 Michał Tomsia
 
🥉Eryk Warwas
 
Gratulacje Hardzi 👏👏👏

Drużynowo Nasz Klub „Hardzi” Jaroszowiec uplasował się na 4 miejscu za

MKZ UNIA RACIBÓRZ 1m , KS Bieżanowianka Zapasy 2m i Zápas Ostrava 3m
 
WOW ! ! ! 💪💪🤼‍♂️🤼‍♂️💥💥💥💥
 
Żródło: Facebook