„Wiele dróg, jedna Niepodległa”

Gra mobilna w Aplikacji ActionTrack​

IPN Oddział w Krakowie  zorganizował z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada  grę: „Wiele dróg, jedna Niepodległa” w Aplikacji ActionTrack.  Gra była dostępna w dniach 11-13 listopada. Miała ona formę quizu poprzedzonego wprowadzeniem historycznym. Była adresowana do użytkowników niemalże w każdym wieku, ze szczególną rekomendacją dla klas 6-8 szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Można w nią było zagrać nie wychodząc z domu, z wykorzystaniem telefonu albo tabletu.

Wśród  szkół, które zmobilizowały najliczniejszą grupę swoich uczniów do udziału w grze, znalazła się również nasza Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach, a także Szkoła Podstawowa nr 91 im. J. Kusocińskiego w Krakowie, IV Liceum Ogólnokształcące im. K. Baczyńskiego w Olkuszu  oraz Szkoła Podstawowa nr 85 im. Ks. K. Jancarza w Krakowie.

Nagrody za udział w grze zostaną przesłane na adresy szkół.

Dziękujemy za wspólne świętowanie Narodowego Święta Niepodległości.