Sukces w konkursie Empiku – 1000 powodów, by czytać!!!

Sukces w konkursie Empiku – 1000 powodów, by czytać!!!

 

Czytam, bo wszystko czego nauczę się, co przeżyję, co da mi do myślenia czytając książki, noszę ze sobą niczym tren sukni. Im więcej przeczytanych książek, tym więcej sukien w mojej szafie, a ja codziennie mogę zakładać inną. Jestem modna, bo czytanie jest modne!

Konkurs ten miał dwie odsłony, w jednej liczyły się oddane głosy na przesłaną pracę z wykorzystaniem materiałów z recyklingu i hasło zachęcające do czytania, w drugiej oceniany był film video zachęcający do głosowania. Do konkursu zgłosiło się 550 szkół, spośród  których 10, które uzyskały najwięcej głosów oddanych zgodnie z regulaminem otrzyma 1000 książek do szkolnej biblioteki. W konkursie na video nagrodzono 4 szkoły i właśnie w tym gronie znalazła się nasza szkoła!!! Film do obejrzenia:

Konkurs Empik – 1000 powodów, by czytać ? – YouTube

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim aktorom, czyli : Antoniemu Marzęckiemu z kl. II c, Nadii Drabie, Natalii Barakomskiej i Nataszy Ładoń z kl. III c, Aleksandrowi Barakomskiemu z kl. V i Aleksandrze Marzęckiej z kl. VI c. Dziękujemy też pani Karolinie Szwajcowskiej za podkład muzyczny oraz pani Zuzannie Mól, mamie ucznia z kl. III a, która podsunęła pomysł wzięcia udziału w tym konkursie.

Ogromne brawa dla głównego reżysera i scenarzysty czyli pani Marty Sorbian i jej asystentki pani Magdaleny Marzęckiej!!!

Poniżej zamieszczamy treść listu, który otrzymaliśmy od organizatora konkursu:

 

Gratulujemy wygranej w konkursie na materiał video 1000 powodów, by czytać – Klucze

Szanowni Państwo,

w imieniu Empiku z całego serca gratuluję wygranej w konkursie na materiał video 1000 powodów, by czytać!

Ogromnie nas cieszy i daje mnóstwo pozytywnej energii fakt, że idea naszego konkursu i starania o nagrody do szkolnej biblioteki jednoczą całą lokalną społeczność – dzieci, nauczycieli oraz rodziców. Jesteśmy pod wrażeniem przygotowania filmiku zachęcającego do głosowania ?. 

Terminy dostarczenia nagród w postaci czytników e-booków będziemy umawiać z Państwem indywidualnie po Nowym Roku.

Dodatkowo, oprócz czytników otrzymacie Państwo pudło książek do szkolnej biblioteki ?.

Raz jeszcze gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie w kolejnej edycji konkursu 1000 powodów, by czytać.

W przypadku ewentualnych pytań, jestem do Państwa dyspozycji.

Proszę pozdrowić od nas uczniów!

Z poważaniem,

Justyna Chmielewska

Koordynator akcji „1000 powodów, by czytać”

 

Osoby odpowiedzialne za konkurs: p. Marta Sorbian, p. Renata Zawisz