uczniowie klasy 4 w nowej pracowni Koloratorium

Lekcje w nowej pracowni

Pierwszy tydzień zajęć hybrydowych za nami. Po bardzo długiej przerwie uczniowie starszych klas wrócili na zajęcia do szkoły. W pierwszym dniu w szkole dosyć dużo emocji towarzyszyło uczniom klasy 4b. W trakcie nieobecności ich pracownia została generalnie odremontowana dzięki zajęciu przez naszą szkołę II miejsca w ogólnopolskim Konkursie Koloratorium Śnieżki. Uczniowie wrócili do pięknej i kolorowej sali, nowych ławek i mebli oraz ogromnej ilości nowych pomocy naukowych które będą wykorzystywane podczas lekcji biologii, chemii i fizyki. Aby podkreślić wagę wydarzenia przed rozpoczęciem zajęć miało miejsce uroczyste przecięcie wstęgi którego dokonali przewodniczący klasy Jakub Klimek oraz zastępcy: Mateusz Kozioł i Wojtuś Mosur po czym zaprosili swoje koleżanki i kolegów do nowej sali. Uśmiechnięte buzie na zdjęciu świadczą o tym że uczniowie już nie mogli doczekać się powrotu do szkoły a przede wszystkim do nowej, pięknej pracowni.

Jeszcze raz składamy ogromne podziękowania dla Koloratorium Snieżki https://www.facebook.com/KoloratoriumSniezki oraz rodziców, którzy wykonali prace remontowe związane z pomalowaniem sali.