Pożegnanie Absolwentów – Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Pożegnanie Absolwentów – Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W związku ze stanem epidemii zakończenie roku szkolnego miało w tym roku bardziej skromny charakter. W uroczystości, która odbyła się na auli szkolnej 25.06.2021r. wzięli udział uczniowie klas ósmych, Dyrekcja, wychowawcy oraz przedstawiciele rodziców.

Wręczono statuetki dla najlepszych uczniów, którymi okazały się dziewczynki z klasy 8a osiągając bardzo wysokie wyniki w nauce, średnia 5,75!!!

Były to: Zofia Pandel i Debora Leszczyńska.

Uczniowie otrzymali także nagrody książkowe, nagrody za osiągnięcia w konkursach i pracę w Samorządzie Uczniowskim oraz listy gratulacyjne dla ich rodziców.

Nie obyło się bez łez wzruszenia.

Nie sposób nie wspomnieć o ostatniej zabawie tanecznej naszych Absolwentów, czyli komersie, który odbył się dzień wcześniej, czyli 24.06.2021r. Na komers została zaproszona Dyrekcja oraz wychowawcy klas.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę!

 

Drodzy Absolwenci!

Życzymy Wam, aby doświadczenia zdobyte w czasie edukacji w naszej szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu.

Pamiętajcie: już teraz pracujecie na swoją przyszłość. Odnajdujcie własne ścieżki i starajcie się uczynić prawdę pochodnią, której światło nie pozwoli Wam zgubić tego, co najistotniejsze dla bycia prawdziwym i dobrym człowiekiem.

Kochani!

Życzymy Wam sukcesów!

Pamiętajcie, że każdy z Was jest Wyjątkowy!

Nie zapominajcie o naszej szkole!

 

[Not a valid template]