Uczniowie klasy trzeciej w elementach odblaskowych, w zagrodzie edukacyjnej w Młoszowej

Wycieczka do zagrody edukacyjnej w Młoszowej

Uczniowie klasy III A, korzystając z pięknej pogody 5 października, wyruszyli na wycieczkę. W ramach akcji „Odblaskowa szkoła”, pamiętając o bezpieczeństwie wszyscy byli wyposażeni w elementy odblaskowe.

Zagroda edukacyjna zlokalizowana jest na terenie gospodarstwa agroturystycznego w miejscowości  Młoszowa. To miejsce, w którym uczniowie mogą połączyć zabawę z nauką.  Do dyspozycji  jest: mini zoo (ryby, alpaki, kozy, pawie, łabędzie, bażanty, kaczki, kury, gołębie, króliki). Bezpośredni kontakt, karmienie zwierząt  i ich obserwacja, uczy najmłodszych wrażliwości i pozytywnych zachowań w stosunku do zwierząt. Plac zabaw jest wyposażony w wiele atrakcji: dmuchańce, trampoliny, tyrolka, park linowy, zjazd w pontonach, kręgielnia, magiczne lustro, labirynt. Wszyscy  byli zachwyceni pobytem  w tym miejscu. Właściciele zadbali o bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Na pamiątkę, każdy otrzymał prezent-breloczek.