uczniowie grający w piłkę halową nożną

Zawody w piłkę nożną halową

Zawody w piłkę nożną halową

W dniu 15.10.21r na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyły się zawody w piłkę nożną halową dziewcząt i chłopców rocznik 2009 i młodsi, oraz 2008/2007 szczebel gminny . Były to pierwsze zawody po długiej przerwie spowodowanej pandemią, dlatego atmosfera była bardzo podniosła i żywiołowa. Gościliśmy drużyny dziewcząt i chłopców z Chechła. Chłopcy reprezentujący naszą szkołę zwyciężyli w obu kategoriach wiekowych, natomiast dziewczęta  po bardzo emocjonujących spotkaniach musiały uznać wyższość gości. Wszystkie zwycięskie drużyny będą reprezentować naszą Gminę na zawodach Powiatowych w Olkuszu.

Składy drużyn:

Igrzyska Dzieci:

II miejsce dziewczyny – Bylica Julia, Cholewa Emilia, Borówka Julia, Pydych Alicja, Polakiewicz Blanka, Draba Nadia, Borysiewicz-Gardeła Ola, Ładoń Natasza, Świstek Kamila, Barakomska Natalia

I miejsce chłopcy – Mosur Wojtek, Brodziński Augustyn, Gęgotek Jan, Latos Szymon, Szulik Aleksander, Jurczyk Jakub, Gruszczyński Kamil

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

II miejsce dziewczyny – Gruszczyńska Maja, Rak Maja, Oczki Alicja, Mgłosiek Matylda, Komenda Aleksandra, Bieg Wiktoria, Januszek Magdalena, Ziółkowska Magda

I miejsce chłopcy –  Chwastek Jakub, Latos Jakub, Sołtysik Maksymilian, Szromnik Maciej, Gruszczyński Kamil, Dobrek Franciszek, Ładoń Szymon, Odzierejko Oliwier

Organizator: Paweł Krawczyk, Hubert Poczęsny

 

[Not a valid template]