znaki drogowe z plasteliny, wykonanie uczniów

ODBLASKOWA SZKOŁA – KONKURS PLASTYCZNY W KLASACH I – III

W naszej szkole odbył się plastyczny konkurs powiązany z bezpieczeństwem na drodze w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”. Wszystkie dzieci z klas I-III w ramach edukacji plastycznej wykonywały prace plastyczno- techniczne, zgodne z podaną tematyką.

Klasy I wykonały znaki drogowe, w klasach II dzieci wykonywały projekt znaczka odblaskowego, natomiast zadaniem uczniów klas III było wykonanie komiksu o tematyce bezpieczeństwa na drodze. Nasi uczniowie wykazali się wspaniałą twórczością artystyczną. Wszystkie prace zostały wyeksponowane w holu szkolnym, gdzie cieszą oko nie tylko uczniów klas I-III, ale także starszych kolegów i koleżanek.

Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie. Pozostaje tylko czekać z niecierpliwością na ogłoszenie zwycięzców, a to już wkrótce!!! Życzymy powodzenia!!!