uczniowie klasy 3c przy Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin w Kluczach

AKCJA „SADZIMY KROKUSY”

27 października w Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin w Kluczach odbyła się akcja sadzenia krokusów . Szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3C wraz z opiekunem. Zadaniem było posadzenie aż 495 cebulek krokusów! Dziękujemy za tak liczny udział uczniów klas IV-VIII w wyżej wymienionej akcji. To dzięki Wam Wolontariuszom powstaną piękne kolorowe rabaty przy ośrodku.

Uczniowie jak i uczestnicy projektu „Droga do samodzielności” połączyli siły, aby razem poradzić sobie z zadaniem. Efekt przerósł nasze oczekiwania, bowiem integracja i zapał wszystkich uczestników był niesamowity. Cebulki zostały posadzone w ekspresowym tempie, a rąk do pracy nie brakowało. Wszystko oczywiście przy odrobinie słoneczka i dużej ilości śmiechu. Wszyscy zaproponowaliśmy spotkanie w przyszłym roku, by zobaczyć efekt pracy. Mamy nadzieje, że i w przyszłym roku będziemy mogli się spotkać i wspólnie posadzić kwiaty i nie tylko. Do zobaczenia!

W galerii nasi koledzy z kl. 3C wspólnie z uczestnikami projektu ?