materiały opatrunkowe zebrane przez uczniów

Podsumowanie akcji „Opatrunek na ratunek”

Szkolny Klub Wolontariatu „Niezapominajka” podsumował akcję „Opatrunek na ratunek”

DZIĘKUJEMY???

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II

Zakończyliśmy zbiórkę w ramach akcji „Opatrunek na ratunek”. Przynieśliście różnego rodzaju bandaże, kompresy, jałowe gaziki, plastry, opaski, rękawice jednorazowe, termometry, ciśnieniomierz, środki odkażające, maści różnego rodzaju, strzykawki, plastry, koce termiczne tak potrzebne w afrykańskich wioskach.

Cieszymy się, że nasza akcja spotkała się z tak dużym zrozumieniem wśród uczniów i ich rodziców. Kolejny raz pokazaliśmy jak piękne i wrażliwe są nasze serca.

Serdecznie dziękujemy naszym drogim uczniom i ich rodzinom, którzy zaangażowali się w akcję.

Wszystko zostało spakowane z pomocą nieocenionych uczennic z klasy 8b: Nikoli Białas, Amelii Jedlińskiej-Jung, Zuzanny Klich, Zuzanny Pasich oraz uczennic z klasy 3c Mai Głowackiej, Hanny i Iwony Kryger.

Wolontariuszki zebrane artykuły posegregowały, spisały ich ilość i zapakowały do kartonów. Okazało się, że obok nich wyrosło pięć pudeł wypełnionych darami?

Zebrane artykuły zostaną przekazane Fundacji Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”, z którą od lat współpracujemy, a która następnie przekaże je misjonarzom pracującym wśród afrykańskich dzieci i ich rodzin.

Dziękujemy i zachęcamy do włączania się w inne akcje charytatywne.

[Not a valid template]