uczniowie gminy podczas zajęć w ferie, na basenie, na śniegu, w sali gimnastycznej

FERIE NA SPORTOWO 2022

Za nami 2 tygodnie zajęć w ramach inicjatywy FERIE NA SPORTOWO 2022 !
Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia było Centrum Usług Społecznych w Kluczach, a Realizatorem Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze w partnerstwie ze Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Kluczach.
 
Ferie na sportowo odbywały się od 17 do 28 stycznia 2022 r. Wzięło w nich udział aż 109 dzieci w wieku 6-12 lat z wszystkich miejscowości Gminy Klucze. Zajęcia odbywały się w Sali Doświadczania Świata, w Zielonej Czytelni, w sali gimnastycznej i w auli Szkoły Podstawowej w Kluczach.
 
W ciągu dwóch tygodni dzieci i młodzież mogła skorzystać z warsztatów artystycznych, ogólnorozwojowych, relaksacyjnych, ruchowych i socjoterapeutycznych prowadzonych przez instruktorów z Centrum Doświadczania Świata – Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego oraz zajęć sportowych prowadzonych przez trenerów z Akademii Sportu, Speed-Ball Sportownia, a także ratowników na basenie. W czasie ferii zorganizowana została piesza wycieczka na Czubatkę z przewodnikiem oraz zabawy na śniegu. Odbyła się także prelekcja na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych przeprowadzona przez Policjantów z Komisariatu Policji w Kluczach, a także zajęcia socjoterapeutyczne „Razem najlepiej – współpraca się opłaca”.
Jeśli ktoś zapragnął się wyciszyć i zrelaksować to mógł przenieść się w świat kolorów i dźwięków w Sali Doświadczania Świata oraz bujać się w hamakach i odpocząć na łóżku wodnym przy dźwiękach natury w Zielonej Czytelni.
Na zakończenie ferii wszyscy uczestnicy zajęć wzięli udział w zabawach animacyjnych i otrzymali medale z rąk organizatorów.
 
Zarząd Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze i Dyrekcja Szkoły Podstawowej  składa serdeczne podziękowania RODZICOM za zaufanie, DZIECIOM za świetną zabawę oraz WSZYSTKIM zaangażowanym za współpracę przy podjęciu działań na rzecz dzieci i młodzieży.
 
[Not a valid template]