Recytatorski Turniej Językowy „Lingwistyczna Wieża Babel” - wyróżnieni uczniowie.

Nagrody w Recytatorskim Turnieju Językowym „Lingwistyczna Wieża Babel”

W dniu 31.03.2022 w Zespole Szkół Nr 4 w Olkuszu odbył się III Powiatowy Muzyczno – Recytatorski Turniej Językowy „Lingwistyczna Wieża Babel”.

W Konkursie brali udział również uczniowie z naszej szkoły. Młodzież rywalizowała w dwóch kategoriach: recytacja oraz piosenka. Konkurs stał na wysokim poziomie, jury złożone z nauczycieli języków obcych nie miało łatwego zadania.

W kategorii recytacja I miejsce zdobyła uczennica z naszej szkoły – Amelia Jung – Jedlińska, prezentująca utwór Paula Cooksona „My Plastic Surgery Classes”  języku angielskim.

Wyróżnienie w tej samej kategorii zdobyła uczennica Zuzanna Gieszczyk z utworem w języku rosyjskim.

Pozostałym dwóm reprezentantom z naszej szkoły Nikoli Białas oraz Wiktorowi Bakowskiemu naprawdę niewiele punktów zabrakło do podium.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.