Festyn dla mieszkańców Gminy Klucze pod hasłem „Bezpiecznie - Zdrowo i Sportowo”, czerwiec 2022

Festyn dla mieszkańców Gminy Klucze pod hasłem „Bezpiecznie – Zdrowo i Sportowo”

Festyn dla mieszkańców Gminy Klucze pod hasłem

„Bezpiecznie – Zdrowo i Sportowo”

W niedzielę 19 czerwca na terenie stawów Klucze-Osada odbył się festyn dla dzieci i mieszkańców Gminy Klucze pod hasłem „Bezpiecznie – Zdrowo i Sportowo”.

Jednym z punktów programu były pokazy udzielania pomocy tonącemu. Pełen profesjonalizm podczas akcji wodnych zaprezentowali uczniowie naszej szkoły – Młodsi Ratownicy WOPR w składzie: Alicja Pilarczyk, Matylda Mgłosiek, Magdalena Januszek, Maja Rak, Aleksandra Komenda, Antoni Korusiewicz wraz z instruktorem panem Stanisławem Góździem. Podczas pokazów można było obejrzeć różne techniki udzielania pomocy.

Ogromne brawa dla młodych ratowników!