Biegi przełajowe w Olkuszu SP Klucze

Zawody lekkoatletyczne w biegach przełajowych

W dniu 27.09.22r w Olkusz odbyły się Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych na poziomie Powiatu. Naszą szkołę w tej kategorii reprezentowały dziewczęta w następującym składzie: Barakomska Natalia, Borysiewicz-Gardeła Aleksandra, Draba Nadia, Kulachuk Sofiia, Ładoń Natasza, Trzaska Julia, Blanka Polakiewicz. Dziewczęta dały z siebie wszystko i zajęły III- miejsce.

W tym samym dniu i miejscu startowali chłopcy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Oni również walczyli do samego końca, co również dało im III- miejsce w Powiecie. Skład chłopaków:

Chojnacki Oskar, Gruszczyński Kamil, Korusiewicz Antoni, Leszczyński Samuel, Ładoń Szymon, Niewiara Adrian, Odzierejko Oliwier. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Trenerzy: Paweł Krawczyk, Grzegorz Ładoń