Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2022 SP Klucze

„Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”

„Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”- 7.10.2022r.

W dniu dzisiejszym odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Na przerwach nasi Eksperci odpytywali uczniów z działań. W nagrodę znawcy matematyki otrzymywali naklejki. Było bardzo wielu chętnych uczniów, którzy przystąpili do zadania (niektórzy wielokrotnie).

Dodatkowo przedstawiciele naszej szkoły wybrali się na Policję, do Gminy oraz do Biblioteki. Mamy potwierdzenie, że tabliczkę mnożenia mają w „jednym palcu”.

Nie umknął sprawdzian z tabliczki mnożenia wytypowanym w szczęśliwym losowaniu nauczycielom i pracownikom szkoły.

Gratulujemy serdecznie!!!

Z mojej strony pragnę podziękować Ekspertom:  Zuzanna Tomsia, Karolina Zacłona, Emilia Kurczek, Julia Szarek, Amelia Barczyk, Ela Nowakowska, Natalia Barakomska, Natasza Ładoń, Julia Trzaska, Mikołaj Kazek, Mateusz Kaczmarczyk, Paweł Ściążko, Jakub Langier, Wojciech Mosur, Filip Kania, Grzegorz Mystek.

Marta Sorbian