Klasowy Konkurs Recytatorski – klasa 2a

„ Na zdrówko dobra rada

-dużo owoców zajadaj!

W owocach są witaminki

– to zdrowia okruszynki.?

Klasowy Konkurs Recytatorski

W naszej szkole odbył się Klasowy Konkurs Recytatorski „Warzywa i owoce w poezji dziecięcej”. Do konkursu przystąpili wszyscy uczniowie klasy 2a.

Celem konkursu było:

• Propagowanie zasad zdrowego odżywiania wśród dzieci.
  • Zachęcanie do codziennego spożywania warzyw i owoców.
  • Rozwijanie zdolności recytatorskich.
  • Zainteresowanie dzieci poezją.
  • Rozwijanie wyobraźni dziecka i jego kreatywności.

Komisja konkursowa w składzie p. Urszula Świercz, p. Renata Zawisz i p. Agnieszka Szarek , była pod wielkim wrażeniem umiejętności i zdolności dzieci. Wszyscy uczniowie bardzo dobrze przygotowali się do konkursu, świetnie opanowali teksty, wykazali się wielkim zaangażowaniem. pokazali wysoki poziom artystyczny. Po długiej naradzie komisja konkursowa ogłosiła wyniki:

Tytuł Mistrza Recytacji Klasy 2a zdobyła Maja Zub,?

a Tytuł Wicemistrza Recytacji Klasy 2a – Solomiia Stetsko i Tymofii Rossa.

Swoją obecnością na konkursie zaszczyciła nas pani wicedyrektor Anna Konieczniak, która wręczyła młodym artystom dyplomy oraz  słodkie niespodzianki przygotowane przez rodziców uczniów.

Wszystkim uczniom i rodzicom, którzy poświęcili swój czas, by przygotować swoje pociechy do konkursu, składamy serdeczne podziękowania i szczerze gratulujemy?

Agnieszka Szarek