„Gwiazdka Klary Muu” –  mikołajkowy wyjazd do kina

„Gwiazdka Klary Muu” –  mikołajkowy wyjazd do kina kl. Ib

„Gwiazdka Klary Muu” –  mikołajkowy wyjazd do kina

8 grudnia br. uczniowie klasy 1b uczestniczyli w wyjeździe do kina w Wolbromiu celem obejrzenia filmu animowanego pt. „Gwiazdka Klary Muu”.

Bajka opowiada o magii świąt i rodzinnym cieple, dzięki którym nawet wywrócona do góry nogami choinka wydaje się najpiękniejsza. Główna bohaterka – Klara pragnie przeżyć najpiękniejsze Święta Bożego Narodzenia. Jednak niespodziewane sytuacje zaczynają wymykać się spod kontroli i niewiele brakuje, by nadchodząca Gwiazdka nie udała się. Wszystko jednak, jak to w bajce kończy się szczęśliwie.

Po filmie czekał na nas Św. Mikołaj, z którym zrobiliśmy wspólne zdjęcie. Dzieci były zachwycone i uśmiechnięte. Emocje związane z bajką pozostały jeszcze w drodze powrotnej. Była to nasza pierwsza wspólna wycieczka i na pewno nie ostatnia, bo….. dzieci świetnie się bawiły?.

Opiekunowie wycieczki: Adriana Nowakowska i Anna Ziaja

Adriana Nowakowska