SUKCESY TENISISTÓW STOŁOWYCH

SUKCESY TENISISTÓW STOŁOWYCH

SUKCESY TENISISTÓW STOŁOWYCH

14 listopada 2022 roku w naszej szkole odbyła się XX edycja zawodów o tytuł Mistrza Szkoły Podstawowej w tenisie stołowym. Do zawodów zgłosiło się 16 uczniów naszej szkoły. Zawody rozgrywane systemem pucharowym do dwóch przegranych wyłoniły najlepszych tenisistów w naszej szkole:

I miejsce Adrian Niewiara       8A

II miejsce Oliwier Odzierejko 8A

III miejsce Szymon Ładoń  8A

organizator: mgr Grzegorz Ładoń

8 grudnia 2022 roku w Szkole Podstawowej w Jaroszowcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Klucze w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

I miejsce Adrian Niewiara

II miejsce Oliwier Odzierejko

III miejsce Szymon Ładoń

Igrzyska Dzieci:

udział Mateusz Zawiślak

opiekun: mgr Grzegorz Ładoń

 

12 grudnia 2022 roku na hali MOSiR w Olkuszu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Olkusz w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Nasza reprezentacja w składzie: Adrian Niewiara, Oliwier Odzierejko, Szymon Ładoń zajęła II miejsce.

 Opiekun: mgr Hubert Poczęsny