Jasełka szkolne 2022

W dniu dzisiejszym (tj. 22 grudnia 2022 roku) odbyły się jasełka przygotowane przez klasy IV naszej szkoły. Obejrzeć je mogli zarówno wszyscy uczniowie o 10:00, jak i rodzice oraz członkowie lokalnej społeczności w godzinach popołudniowych. Wydarzenie urozmaicone zostało przez występy laureatek I Gminnego Konkursu Piosenki Świątecznej, a także pokaz akrobatyki powietrznej w wykonaniu Emilii z klasy VIII. Rodzice mogli również uczestniczyć w licytacji podarowanych przez pracowników i przyjaciół szkoły oraz za symboliczną kwotę zakupić herbatę lub ciasto w kawiarence Samorządu Uczniowskiego. Zebrane fundusze przeznaczone będą na pomoce edukacyjne dzieci ze szkoły.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowania nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom.

Mariola Wrońska