XII Edycja Powiatowego Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, SP Klucze 2023

Sukces Jakuba w konkursie pierwszej pomocy

Sukces naszego ucznia

w XII Edycji Powiatowego Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

 
We wtorek 28 marca odbyła się XII Edycja Powiatowego Konkursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „Na mnie zawsze możesz liczyć” w Zespole Szkół Nr4 w Olkuszu. 
 
Uczeń klasy 8a Jakub Swędzioł po etapie teoretycznym zakwalifikował się do finału na 1 miejscu a następnie po części praktycznej zajął II miejsce. Jest to ogromny sukces naszego ucznia gdyż w konkursie wzięli udział uczniowie z 13 szkół Szkół Podstawowych z Powiatu Olkuskiego a uczniowie Szkoły Podstawowej w Kluczach byli jedynymi przedstawicielami Gminy Klucze. Organizatorzy konkursu podkreślali że uczestnicy reprezentowali wysoki poziom wiedzy zarówno teoretycznej i praktycznej. Serdecznie gratulujemy Jakubowi i myślę że jego lokata w tym konkursie daje nam jeszcze większą pewność że w naszej szkole możemy czuć się bezpiecznie?
 
Anna Krawiec