Chrońmy żródła wody

„Chrońmy źródła wody”

5 kwietnia w auli naszej szkoły wręczono nagrody laureatom VII edycji Konkursu literacko – plastyczno – ekologicznego „Chrońmy źródła wody” ?
Organizatorem konkursu jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olkuszu oraz Stowarzyszenie Teatralno-Literackie.

Patronat honorowy nad konkursem sprawowali:
?Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz
?Burmistrz Miasta Bukowno
?Wójt Gminy Klucze
?Wójt Gminy Bolesław

Laureaci z naszej szkoły:
?I miejsce w kategorii klas IV-VI zdobyła Julia Szarek – uczennica kl. 5 b; (nauczyciel mgr Anna Konieczniak)
?Wyróżnienie w kategorii klas IV-VI Elżbieta Nowakowska – uczennica kl. 5 b; (nauczyciel mgr Anna Konieczniak)
?III miejsce w kategorii klas VII-VIII zdobył Aleksander Barakomski z klasy 7; (nauczyciel mgr Iwona Boruń)
?Wyróżnienie w kategorii klas I-III uzyskała Maja Zub – uczennica kl. 2a (nauczyciel mgr Agnieszka Szarek)
Nagrodzona została również praca plastyczna
?I miejsce w kategorii klas IV-VI zdobył Stanisław Piątek – uczeń kl. 6 a ( nauczyciel mgr Martyna Smaruj)