Sukces naszej uczennicy z klasy 3a IGI KACZÓWKI w XIX edycji Powiatowego Konkursu OMNIBUS, SP Klucze 2023

Sukces IGI KACZÓWKI w XIX edycji Powiatowego Konkursu „OMNIBUS”

Sukces naszej uczennicy z klasy 3a IGI KACZÓWKI w XIX edycji Powiatowego Konkursu „OMNIBUS”

Omnibus to konkurs dla uczniów klas 1-3, który sprawdza wiedzę ogólną z edukacji polonistycznej, matematycznej, muzycznej, przyrodniczo-ekologicznej. W bieżącym roku szkolnym do tego konkursu przystąpiło ponad 640 uczniów z powiatu olkuskiego.

27 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Olkuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu OMNIBUS-2023.

Z ogromną satysfakcją informujemy, że I miejsce i tytuł Omnibusa Gminy Klucze w kategorii klas trzecich otrzymała Iga Kaczówka z klasy 3a. Ponadto uplasowała się na drugim miejscu w powiecie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Ziaja