Wycieczka do Czarnogóry, SP Klucze 2023

Wycieczka do Czarnogóry

W dniach 3-11.06.2023r, odbyła się wycieczka organizowana przez panią Magdalenę Nowak przy pomocy biura podróży Odyseusz, do czarującego swoim urokiem kraju- Czarnogóry.

Podczas wycieczki uczniowie z naszej szkoły mieli okazje zwiedzić wspaniałe miejsca. Najpierw miała miejsce wycieczka do Starego Baru, podczas której zwiedziliśmy mury starego miasta, następnie wybraliśmy się zwiedzać miasto Ulcinij, które zachwyciło nas swoim pięknem. W trakcie kolejnej, drugiej wycieczki zwiedziliśmy Kotor i Budvę poznając nastrojowość tych miast. Ostatniego dnia pobytu czekał nas rejs statkiem po największym jeziorze w kraju – Jeziorze Szkoderskim. W trakcie wyjazdu nie zabrakło również wielu godzin spędzonych na plaży z najbliższymi, zwiedzania okolic miejsca zakwaterowania, którym była miejscowość – Dobra Voda, wspaniałych zachodów słońca oraz ciepłych spokojnych nocy.

Cały wyjazd przyniósł masę wspomnień, oraz miło spędzonego czasu w obcym kraju.

Julia Bylica