Odblaskowe Dożynki, SP Klucze 2023

Odblaskowe Dożynki

W sobotę 9 września 2023r. w naszej miejscowości odbyły się Gminne Dożynki. Dla nas – uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II były to Odblaskowe Dożynki.

Sobotnie popołudnie było doskonałym czasem na spotkanie ze społecznością naszej okolicy. Podczas uroczystości mieliśmy przyjemność rozmawiać także z naszymi honorowymi patronami: Wójtem Gminy Klucze Panem Norbertem Bieniem oraz Panią Minister Agnieszką Ścigaj. Ponadto opowiedzieliśmy o naszej akcji mieszkańcom gminy, seniorom i wszystkim zebranym gościom. Zwróciliśmy uwagę na bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz na to, jak ważne przy tym są elementy odblaskowe.

Z uśmiechami na twarzy przeszliśmy wraz z korowodem na stadion, gdzie wspaniale się bawiliśmy. Zapraszamy do galerii.

Sylwia Pilarczyk

Adriana Nowakowska