Zawody powiatowe piłka nożna halowa dziewcząt i chłopców

Zawody powiatowe piłka nożna halowa

dziewcząt i chłopców

W dniu 17.11.23r na hali sportowej przy szkole podstawowej w Kluczach odbyły się zawody powiatowe piłka nożna halowa dziewcząt i chłopców (młodzież). Zawody odbyły się w bardzo dobrej sportowej i profesjonalnej atmosferze. W zawodach brało udział 5 szkół w kategorii dziewcząt i 4 szkoły w kategorii chłopców. Uczniowie gościli z szkół : SP nr 9 Olkusz, SP nr 3 Olkusz, SP Podlipie, ZSP Wolbrom, SP nr 2 Wolbrom, SP nr 1 Bukowno, SP Chechło i oczywiście SP Klucze. Nasza reprezentacja chłopców w składzie: Jakub Jurczyk, Jakub Langier, Miotk Szymon, Ćwik Krzysztof, Augustyn Brodziński, Jakub Tomsia, Latos Szymon, Sołtysik Krzysztof, Gęgotek Jan zajęła II miejsce ustępując drużynie z Wolbromia. W kategorii dziewcząt również najlepsi byli uczniowie ZSP Wolbrom. Gratulujemy naszej drużynie i czekamy na dalsze sukcesy naszych  sportowców.

Organizatorami, sędziami i opiekunami byli: Paweł Krawczyk i Grzegorz Ładoń