Pracownia komputerowa, SP Klucze 2024

Pracownia komputerowa

W naszej szkole wiele się dzieje. Wciąż rodzą się nowe pomysły, a co najważniejsze są one realizowane. ☺️
Tym razem zagospodarowanie nowej przestrzeni szkolnej oraz zakup 25 nowych komputerów pozwoliły na uruchomienie nowoczesnej sali komputerowej dla uczniów klas 1-3. 💻☺️
Jest to efekt realizacji projektu „Szkolna Era Komputera” dofinansowanego z Fundacji ORLEN w wysokości 30000,00zł. 👏😉Projekt ten realizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach NIEZAPOMINAJKA. Dzięki temu zostały stworzone lepsze warunki do rozwoju edukacji cyfrowej u najmłodszych uczniów naszej szkoły.
W dniu 2 lutego 2024 r. odbyła się lekcja otwarta przygotowana przez uczniów klasy 2b wraz z nauczycielkami Panią Sylwia Pilarczyk oraz Adrianą Nowakowską, podczas której wykorzystano nowy sprzęt komputerowy. W zajęciach uczestniczyli Poseł na Sejm RP Agnieszka Ścigaj, Wójt Gminy Klucze Norbert Bień, Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty Jarosława Kraszewska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kluczach Marta Dziura oraz Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Kluczach Anna Konieczniak.