Mistrzostwa gminy w piłce siatkowej dzieci i młodzieży, SP Klucze 2024

Mistrzostwa gminy w piłce siatkowej dzieci i młodzieży

To kolejne zawody z cyklu współzawodnictwa sportowego szkół, oficjalnie nazywane Igrzyskami Dzieci i Młodzieży.

Rozgrywki odbyły się w hali sportowej przy SP Klucze 08. marca 2024.

Do turniej zgłosiło się siedem drużyn reprezentujących szkoły w Bydlinie, Jaroszowcu i Kluczach.

Zawodu zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.

Mecz „otwarcia” został rozegrany pomiędzy reprezentantkami klas VII i VIII z SP Bydlin i SP Klucze. Niestety, tym razem kluczewianki musiały uznać wyższość swoich przeciwniczek ulegając im w obu setach.

Kolejny mecz rozegrany w kategorii chłopców klas IV – VI pomiędzy SP Jaroszowiec i SP Klucze zakończył się zwycięstwem naszej reprezentacji.

W pozostałych meczach, młodzi sportowcy mieli możliwość uczestniczenia w prawdziwej rywalizacji tym samym doskonaląc swoje umiejętności w tej pięknej dyscyplinie sportu.

Awans do szczebla powiatowego rozgrywek wywalczyły dziewczęta starsze z SP Bydlin, chłopcy starsi i chłopcy młodsi z SP Klucze oraz dziewczęta młodsze także reprezentująca naszą szkołę.

Otwarcia turnieju i rozdania dyplomów na jego zakończenie dokonała pani wicedyrektor Anna Konieczniak,

Organizatorami i sędziami zawodów byli Grzegorz Kaliś, Paweł Krawczyk i Grzegorz Ładoń.

Drużynom, które wywalczyły awanse, życzymy kolejnych sukcesów.

Grzegorz Kaliś