Świetny udział w zawodach powiatowych młodych siatkarek

Ogromne gratulacje dla młodych zawodniczek naszej szkoły biorących udział w zawodach powiatowych w piłce siatkowej dzieci w Olkuszu 19.03.24. Młode dziewczyny grając ze szkołami z Olkusza i Gołaczew zwyciężyły oba spotkania zajmując tym sposobem I miejsce w powiecie. Mecze były bardzo wyrównane, jednak nasze reprezentantki najlepiej poradziły sobie z presją i to one wyszły zwycięsko z całego turnieju, co jednocześnie dało im awans na zawody szczebla rejonowego. Jeszcze raz ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów. Oto skład reprezentacji szkoły: Barakomska Natalia, Borysiewicz-Gardeła Aleksandra, Gęgotek Alicja, Głowacka Maja, Guzy Amelia, Łyczak Alicja, Polakiewicz Blanka, Polakiewicz Emilia, Szromnik Maja, Zub Lena.

Opiekun: Paweł Krawczyk