Bezpieczna droga do szkoły - spotkanie z policjantem, wrzesień 2024

„Bezpieczna droga do szkoły” – spotkanie z policjantem

„Bezpieczna droga do szkoły” – spotkanie z policjantem

W dniu 09 września 2024 r. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbyło się spotkanie uczniów klas I-III z dzielnicowym Maciejem Milczanowskim. Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Funkcjonariusz rozmawiał z uczniami o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przestrzegał również najmłodszych przed zabawami w pobliżu jezdni. Policjant zwrócił uwagę na bezpieczeństwo uczniów nie tylko jako pieszych, ale również jako pasażerów samochodu. Przypomniał o prawidłowym zapinaniu fotelika i pasów bezpieczeństwa.